Допомога при ДТП

Незалежно від досвіду і кількості років водіння таке питання як, що робити в разі ДТП, стосується практично кожного водія. І причин тому безліч, включаючи в першу чергу, недотримання елементарних правил дорожнього руху, стан доріг, емоційного настрою водія і ряду інших. Але якщо сталася неприємна ситуація, ідеальним варіантом буде термінова юридична допомога при ДТП, яку оперативно нададуть юристи нашої компанії.

Важливо завжди мати під рукою номер телефону і невідкладно звертатися за допомогою в перші хвилини. Завдяки успішному багаторічному досвіду роботи в справах по 130 ст. КУпАП, ми зможемо надати Вам не тільки грамотну консультацію, а й представляти Ваші інтереси в судах і органах державтоінспекції.

Участь в аварії - що треба знати водіям?

Якщо ви керуєте власним або службовим транспортним засобом, то в будь-якому випадку піддаєтеся ризиків потрапити в ДТП. Варто відзначити, що ніхто не застрахований від участі в аварії на дорогах, навіть найдосвідченіші, акуратні водії. При цьому, бути учасником ДТП можуть автомобілі, які дотримувалися правил дорожнього руху.

Коли ж сталАся з Вами неприємна подія, завжди дійте за правилами дорожнього руху відповідно до пункту 2.10, в яких вказані наступні дії:

  • Зупиніться, автомобіль і предмети не чіпайте з місця. Якщо ви приберете машину з дороги, то знищите докази. І в подальшому буде неможливим довести винність або невинність учасників
  • Увімкніть світлову аварійну сигналізацію і встановіть знак аварійної зупинки
  • При наявності постраждалих в аварії обов'язково викликайте швидку допомогу
  • Важливо записати всіх свідків аварії, очевидців або перебуваіших в машині осіб в момент аварії
  • Викликати представників дорожньо-патрульної служби та звернутися в нашу організацію за допомогою

ВАЖЛИВО ЗНАТИ

Співробітники ДПС складають протокол про адміністративне порушення, де фіксується факт при необхідності вилучення транспортного засобу. А також в протоколі прописується огляд, чітку вказівку місце знаходження авто і ряд інших нюансів. Якщо ж ви розгубилися, не знаєте, як себе вести, і як діяти в непередбаченій ситуації, наші юристи нададуть вам професійну консультацію і допоможуть на будь-якій стадії, від досудових розглядів до представлення ваших інтересів в суді.

Залиште заявку
і ми вам передзвонимо